Більш як 80 педагогів львівщини взяли участь у конференції для педагогів, присвяченій досвіду реалізації освітньої програми «Абетка харчування»

Конференція для педагогів львівщини

Більш як 80 педагогів львівщини взяли участь у конференції для педагогів, присвяченій досвіду реалізації освітньої програми «Абетка харчування»

Posted on: чт, 10/01/2020 - 11:12 By: admin

У травні 2016 Nestlé Україна провела конференцію з презентацією освітньої програми «Абетка харчування» для 82 вчителів Львівщини.

Мета цього заходу — допомогти вчителям навчити дітей молодших класів основам правильного харчування та здорового способу життя.

Згідно з методикою програми, учні в ігровій формі дізнаються про те, як правильно харчуватися, як вести себе за столом, про національні особливості харчування, традиційні страви та багато іншого. У програмі також передбачена позакласна робота — конкурси, змагання, свята.

«Абетка харчування» — важлива й актуальна освітня програма. Вона розроблена таким чином, щоб школярі як самостійно, так і за допомогою вчителів і своїх батьків навчилися правильно організовувати своє харчування і дотримуватися здорового способу життя.

Варто окремо відзначити, що впровадження програми в школах регіону підтримує також департамент освіти і науки Львівської ОДА. Його представник, Леся Босак, виступаючи на конференції, сказала:

«Львівська ОДА готова надати всіляку підтримку для розвитку і впровадження цієї програми».

Позитивний вплив на культуру харчування в сім’ях, де діти проходять в школі програму «Абетка харчування», і поліпшення здоров’я в цілому зазначила і лікар-нутриціолог Оксана Гдиря, проаналізувавши результати навчання за «Абеткою харчування».

«Програма працює в школі вже чотири роки, і ми бачимо відчутний прогрес щодо відношення наших дітей до здорового харчування. Так, вони іноді не можуть відмовити собі у вживанні шкідливих продуктів, але, принаймні, точно знають, що вони можуть нашкодити», — розповіла викладач Львівської загальноосвітньої школи №78 Ірина Пріхідько, де вже впроваджено програму.

«Абетка харчування» — готовий освітній курс, який має гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» та схвалений науково-методичною радою з питань освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України для використання в навчально-виховному процесі в загальноосвітніх навчальних закладах. Для розробки програми залучали провідних фахівців із гастроентерології, дієтології Національної медичної академії післядипломної освіти.

Розроблена з ініціативи Nestlé, навчальна програма для учнів 1-4 класів «Абетка харчування» стала частиною курсу «Основи здоров’я». Головною метою програми є навчити дітей принципам правильного харчування і виховати звичку дотримуватися цих принципів у повсякденному житті.