Інтерактивні матеріали

Виконуйте завдання та отримуйте

10

Балів за завантаження

Вебінар "Абетка Харчування як ключ розвитку здорових звичок"

Програма "Абетка Харчування" була створена у 2009 році та містить інтерактивний навчальний курс для 1-4 класів, корисні матеріали для батьків і вчителів.

Урок

Урок у стилі нейроосвіти на тему "Здорове харчування"

Експерти програми "Абетка Харчування" розробили варіативний сценарій уроку на улюблену тему "Здорове харчування" та включили в нього елементи нейроосвіти. 

11111111

Сценарій уроку «Літні супергерої»

Задля того, щоб розмови про користь овочів та фруктів перетворилася на справжнє свято, команда експертів платформи «Абетка Харчування» розробила матеріали уроку «Літні супергерої». Жителі Країни здорового харчування Питайлик та Смачнюля влаштовують для дітей неймовірну подорож.

Water

Як зацікавити дитину водою

Вода – це унікальний мікроелемент, що становить основу життя як для дорослих, так і для малечі. Але є одна проблема, з точки зору дитячого сприйняття. Незважаючи на всю користь, вода не має ні кольору ні смаку. Тому навчити дитину пити – це справжній виклик для батьків. Тут не обійтися без винахідливості та маленьких хитрощів.

Ігри

«Абетка Харчування» та бренд-партнер Nesquik анонсують нову ініціативу підтримки шкіл, що навчаються офлайн

«Абетка Харчування» та бренд-партнер Nesquik вирішили допомогти освітянам і дітям пройти через виклики війни. Нова ініціатива підтримки шкіл має на меті зробити перебування дітей в шкільних укриттях не тільки більш комфортним, але й пізнавальним.