У грудні до програми приєднаються 5600 учнів та 120 вчителів

У грудні до програми приєднаються 5600 учнів та 120 вчителів

У грудні до програми приєднаються 5600 учнів та 120 вчителів

Posted on: чт, 10/01/2020 - 11:13 By: admin

На початку грудня учні ще 35 шкіл із великих міст країни отримають зошити для проходження курсу «Абетка харчування». Загалом до програми приєднаються близько 5600 учнів та 120 вчителів. Усі вони вже найближчим часом розпочнуть вивчення програми.

Зошити курсу «Абетка харчування. Їмо правильно!» містять навчальні матеріали, які відповідають програмам Міністерства освіти і науки України з курсу «Основи здоров’я». Щоб вивчення предмету було цікавим та захоплюючим, учні подорожуватимуть чарівною Країною здорового харчування, а разом з ними і два яскравих персонажі — Питайлик та Смачнюля.

Під час занять школярі 1-4 класів дізнаються про значення вітамінів, режим харчування, роль води та багато іншого. Кожен урок передбачає цікаві інтерактивні завдання, а найголовніше — важливі знання, які діти здобуватимуть легко і цікаво, а потім зможуть використовувати протягом усього життя.

Нагадаємо, що впровадження програми «Абетка харчування. Їмо правильно!» розпочато у 2009 році. Усі матеріали програми розроблено з урахуванням традицій та потреб українського суспільства. Програма «Абетка харчування» ініційована компанією «Нестле Україна» в рамках глобального проєкту «Nestlé. Здорові Діти».