Команда програми «Абетка харчування» вдало розпочала 2015 рік

Команда програми «Абетка харчування» вдало розпочала 2015 рік

Команда програми «Абетка харчування» вдало розпочала 2015 рік

Posted on: пн, 09/21/2020 - 17:35 By: admin

З початком другого навчального півріччя ми ще з більшим ентузіазмом почали впровадження проєкту «Абетка харчування». Загалом у 2014-2015 навчальному році до програми залучено вже 160 025 учнів та 2919 вчителів у 370 школах в усіх областях України.

З початку навчального року ми оновили сайт abetka-healthykids.com.ua, а також підготували нові відеоуроки. Зараз на власному Youtube-каналі програми є відео для проведення 17 уроків.

Ще одним важливим кроком у розвитку програми стало розміщення на сайті розробок вчителів, які працюють над програмою не перший рік. Завдяки їх роботі відтепер впроваджувати програму ще простіше, адже на кожен урок є кілька розробок колег. А це не лише можливість обрати найкраще з кількох уроків, а й створити щось власне й унікальне.

Програма «Абетка харчування» ініційована компанією «Нестле Україна» в рамках глобального проєкту «Nestle. Здорові Діти». Матеріали програми розроблені з урахуванням традицій та потреб українського суспільства. Науковою базою для її створення стали багаторічний досвід та розробки Nestle у напрямку раціонального харчування. Подібні програми діють у 83 країнах світу.