Здоровий спосіб життя починається з родини

Здоровий спосіб життя починається з родини

Здоровий спосіб життя починається з родини

Posted on: ср, 09/30/2020 - 14:04 By: admin

Здоровий спосіб життя — поняття, що зустрічається в нашому повсякденні чи не на кожному кроці.

Однак чи замислюємося ми над тим, що насправді воно означає?

Чи занурюємося ми у нього настільки глибоко, щоб донести його зміст своїм дітям не лише на словах, а й на власних прикладах?

Здоровий спосіб життя — поняття комплексне. Це і регулярна фізична активність, і правильне різноманітне харчування, і навіть наш емоційний стан.

Та все ж таки, найголовніше місце у цьому комплексі відводиться саме харчуванню.

Що ж ми маємо на увазі, коли говоримо про здорове харчування?

Насамперед, це сукупність корисних звичок. Їх є величезна кількість: мити руки перед вживанням їжі; пити достатню кількість води протягом дня; перевіряти терміни придатності продуктів у магазині; дотримуватися рекомендацій щодо приготування тощо. Кожен із нас легко назве ще з десяток. Деякі звички настільки щільно увійшли в наше життя, що ми дотримуємося їх на інтуїтивному рівні, не задумуючись. Але над деякими, зізнаймося собі чесно, ще працювати й працювати.

А все починається з сім’ї. Здавалося б, проста аксіома. Та чомусь багато хто свідомо чи несвідомо нехтує нею, перекладаючи відповідальність за вироблення правильних звичок у наших дітей на садочок, школу, та ба — навіть на самих дітей. Мовляв, життя навчить!

Безумовно, соціум важливий, та все ж таки, ключове тут — сім’я. Саме в родині формується модель поведінки, з якою дитина прямує в подальше доросле життя. І без прикладу рідних тут не обійтися ніяк.

Саме тому в програмі «Абетка Харчування» передбачені домашні завдання у вигляді тестів, які школярі виконуватимуть разом із батьками. Це дасть можливість залучити кожного з членів родини до активної участі у формуванні корисних звичок своїх малюків.

Тести розроблені з метою закріплення інформації, отриманої в процесі навчання й перегляду тематичних роликів.

Експерти платформи «Абетка Харчування» впевнені, що цікаві інтерактивні домашні завдання не лише сприятимуть кращому засвоєнню матеріалу, а й спонукатимуть школярів і їхніх батьків більше часу приділяти спільному формуванню корисних звичок та питанням здорового способу життя в родині.

Долучайтеся, щоб почати новий навчальний рік здоровими разом з «Абеткою Харчування»!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ПЛАТФОРМІ