Здорове харчування дітей

Здорове харчування дітей

Здорове харчування дітей

Posted on: ср, 09/30/2020 - 14:04 By: admin

Здорове харчування — це, мабуть, найважливіший внесок у здоров’я дитини. Їжа, яку вживають ваші діти, повинна приносити максимальну користь організму. Збалансований раціон має прямий вплив на темп розвитку, адже зростаючий організм гостро потребує вітамінів, мікроелементів та поживних речовин. У цій статті ви дізнаєтесь, як навчити дітей правильно харчуватися.

На чому ж ґрунтується здорове харчування дитини?

Обираючи в магазині продукти для дітей, віддавайте перевагу фруктам, овочам, рибі, м’ясу та молочним продуктам. А ось усілякі солодощі, які дітки так полюбляють, краще купувати не часто.

Вас цікавить питання, як навчити дитину їсти правильно? Тоді спробуйте організувати здорове харчування для дитини разом із нею.

Намагайтеся щодня пояснювати, що для того, аби бути здоровим і сильним, потрібно вживати їжу, яка приносить користь організму і має поживні властивості. Перетворіть правильне харчування на гру. Наприклад, вирушаючи разом із дитиною в супермаркет, запропонуйте їй самостійно наповнити кошик корисними продуктами. Одночасно пояснюйте, чому яблука корисніші за печиво, чому від морквинки дітки швидше ростуть тощо. У такій ігровій формі дитина швидше зрозуміє, як правильно харчуватися.

Розмовляючи з дитиною про корисну їжу, в жодному разі не перетворюйте розмову на лекцію. Пам’ятайте: найкраще діти сприймають інформацію в цікавій ігровій формі.

Ну і, зрозуміло, кращий варіант організувати здорове харчування для школяра — це почати харчуватися такою ж їжею! Адже саме ви купуєте всі продукти та готуєте їх. Тому у ваших силах звільнити холодильник від «шкідливої» їжі і зробити харчування дитини здоровим і правильним!

Ось кілька порад на озброєння:

  • Овочі — важлива частина здорового харчування. Розподіляючи продукти у холодильнику, поставте тарілку зі свіжими або вареними овочами на рівні очей дитини.
  • Обладнайте на кухні особливе місце для корисних перекусів. Повноцінне харчування для дітей обов’язково має включати сухофрукти, горіхи, хлібці.

Здорове харчування — це ще й приємна атмосфера під час вживання їжі. Візьміть за правило розмовляти за столом виключно про приємні речі: це допоможе дитині розслабитися і поліпшить її апетит.

Якщо вас цікавить, як навчити дитину вживати корисну їжу, вирушайте разом із нею на дачу чи город: це чудова можливість зробити екскурс у тему здорового харчування. Розповідайте про те, які корисні речовини містяться в овочах і фруктах, що ростуть навколо, і про те, як важливо харчуватися правильно.