Сценарій уроку «Літні супергерої»

11111111

Говорити з дітьми про користь їжі та збалансований раціон не просто, а ще важче навчити їх дотримуватися принципів здорового харчування. Це спільне завдання та справжній виклик як для батьків, так і для викладачів.

Тут не обійтися без особистого прикладу та, звичайно ж, інтерактивних ігрових форматів. Достеменно відомо, що гра є найважливішим інструментом розвитку і навчання дитини. Через неї малеча пізнає світ, долає психологічні та фізичні труднощі, знаходить нових друзів. Можна сто разів сказати, але краще раз зіграти, як то кажуть.

Саме задля того, щоб розмови про користь овочів та фруктів перетворилася на справжнє свято, команда експертів платформи «Абетка Харчування» розробила матеріали уроку «Літні супергерої». Жителі Країни здорового харчування Питайлик та Смачнюля влаштовують для дітей неймовірну подорож, під час якої малеча дізнається про вітаміни, вчиться розрізняти овочі та фрукти, пропорційно складати свій раціон. Пізнавально, весело та корисно! Найголовніше – все вже логічно структуровано та оформлено. Матеріали підходять для очного та дистанційного навчання.

В одній з київських вже відбувся відкритий урок за мотивами цього сценарію. Викладачі та малеча просто в захваті.

На платформі «Абетка Харчування» ще чимало корисних матеріалів. Під час підготовки та проведення уроку в нагоді стануть й інші доробки експертів програми: відео-уроки, вікторини, зошити. Реєструйтеся, щоб стати частиною спільноти та в подальшому долучатися до всіх ініціатив!

👇🏻Завантажуйте презентацію «Літні супергерої» нижче👇🏻