«Абетка Харчування» перетворила відкритий урок в одній з київських шкіл на справжню казкову пригоду

«Абетка Харчування» перетворила відкритий урок в одній з київських шкіл на справжню казкову пригоду

Posted on: пн, 05/29/2023 - 13:24 By: content

26 травня з нагоди закінчення навчального року команда «Абетки Харчування» завітала до Школи №212, що знаходиться в Деснянському районі міста Києва, та разом з педагогічним складом освітнього закладу перетворила відкритий урок про користь літніх овочів та фруктів на справжнє свято.

Тема здорового способу життя та збалансованого раціону – непроста для дитячої свідомості, особливо якщо йдеться про учнів початкової школи. Як вчителі, так і батьки на певному етапі виховання постійно стикаються з проблемою відмови від споживання корисних продуктів та нерозуміння його значення. Говорити з дітьми про подібні речі потрібно лише зрозумілою їм мовою – мовою гри та розваг. Саме тому на відкритий урок до двадцяти третьокласників завітав житель країни Здорового харчування – Питайлик.

9

Робот у костюмі одного з головних героїв унікальних відео-уроків платформи «Абетка Харчування» постав перед дітьми та разом з вчителем провів захоплюючий урок «Літні супергерої». Діти перенеслися у світ здоров'я, енергійності та гарного настрою. Разом із казковим гостем вони вирішували цікаві інтерактивні завдання, грали з живими фруктами, вчилися ділитися один з одним, сміялися, все більше розуміючи, що корисно та смачно – це синоніми.

В нагоді стали й інші матеріали, розроблені експертами платформи. За допомогою інтерактивної дошки з тарілкою здорового харчування малеча розібралася скільки та якими порціями потрібно вживати овочі та фрукти, а «фруктовий» Твістер допоміг провести розминку та ще раз посміхнутися.

44444

Наприкінці уроку кожна дитина отримала корисну розмальовку та свій іменний квиток до країни Здорового харчування, щоб не втратити зв'язок з новими друзями Питайликом та Смачнюлею. Зареєструвавшись на платформі, батьки та діти зможуть продовжити свою захопливу подорож вже разом.

СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ