Презентація 1. Знайомство з країною здорового харчування

Знайомство

Стосунки з їжею починаються в ранньому дитинстві. На смакові вподобання і харчові звички малечі, без сумніву, впливає соціум. Основи формуються найближчим оточенням – сім’єю. Проте не менш важливу роль у становленні здорового способу життя відіграють викладачі. Родина і освітній заклад – це два суспільні інститути, які закладають фундамент майбутнього дитини. Їхня спільна мета – формування правильних звичок, яких дитина дотримуватиметься все життя та яким в майбутньому навчатиме наступні покоління.

Діти, як ніхто, відкриті до нового. Вони з неймовірною швидкістю пізнають світ та поглинають нову інформацію, керуючись у більшості випадків своїми емоціями. Саме тому гра є невід'ємною частиною навчального процесу. Особливо коли мова йде про непросту тему.

Дуже важливо, щоб усі моменти, пов’язані з формуванням нових навичок та звичок, були наповнені позитивом. Це справжній виклик для викладачів. Щоб підтримати та полегшити це завдання команда експертів «Абетки Харчування» розробила набір навчальних презентацій, які можна використовувати під час уроків про здоровий спосіб життя та правильне харчування. Всі матеріали мають ігрову складову, а компанію малечі у цій подорожі складуть жителі Країни здорового харчування – Питайлик та Смачнюля.

Нудно точно не буде! Цікаві факти, особливості української національної кухні, поради та міні-вікторини допоможуть перетворити урок на справжню гру. Найголовніше – все вже логічно структуровано та оформлено. Матеріали підходять для очного та дистанційного навчання. 

Віримо у Ваші успіхи та надихаємося Вашою роботою!

👇🏻Завантажуйте презентацію «Знайомство» нижче👇🏻