Вебінар "Абетка Харчування як ключ розвитку здорових звичок"

Програма "Абетка Харчування" була створена у 2009 році та містить інтерактивний навчальний курс для 1-4 класів, корисні матеріали для батьків і вчителів.

Вже 15 років команда проєкту піклується про здорове харчування українських дітей молодшого шкільного віку. За цей час тисячі вчителів українських шкіл зареєструвались у програмі та провели пізнавальні уроки у себе в класах. 

Навесні 2024 року пройшов перший вебінар для вчителів молодших класів від "Абетки Харчування". Запрошуємо до перегляду:

Урок у стилі нейроосвіти на тему "Здорове харчування"

Експерти програми "Абетка Харчування" розробили варіативний сценарій уроку на улюблену тему "Здорове харчування" та включили в нього елементи нейроосвіти. 

Завантажуйте сценарій, обирайте, надихайтесь та генеруйте теми самостійно, обираючи актуальні обговорення саме для вашого класу.

А також надсилайте нам відгуки, фото та відео з ваших занять - ми дуже цінуємо зворотний зв'язок! 

Настільна гра "Мультивсесвіт Їжі". Інструкція

Любі вчителі, вітаємо вас на сторінці з правилами першої навчально-розважальна гра для школярів від "Абетки Харчування"! 

Сотні українських вчителів, які активно брали участь в онлайн-заходах "Абетки Харчування", першими отримали настільну гру "Мультивсесвіт Їжі". Це - унікальна карткова гра, що поєднує в собі здобуття навичок розрізняти їжу, тренування уваги, розвитку пам’яті та практикування усної лічби, і дуже подобається школярам.

Вже на початку весни 2024 плануються проводитись шкільні турніри "Кубок Питайлика" у початкових класах українских шкіл. 

Права батьків стосовно перевірки харчування в школі

Posted on: пн, 08/14/2023 - 12:51 By: content
Діти у шкільній їдальні

 

 

Харчування в школі - це не лише важливий аспект виховання дітей, але й справжня турбота про їхнє здоров'я. Батькам важливо знати, що діти отримують смачні та поживні страви, які підтримують їхній розвиток та допомагають активно проводити час у школі.

Сценарій уроку «Літні супергерої»

Задля того, щоб розмови про користь овочів та фруктів перетворилася на справжнє свято, команда експертів платформи «Абетка Харчування» розробила матеріали уроку «Літні супергерої». Жителі Країни здорового харчування Питайлик та Смачнюля влаштовують для дітей неймовірну подорож.

Як зацікавити дитину водою

Вода – це унікальний мікроелемент, що становить основу життя як для дорослих, так і для малечі. Але є одна проблема, з точки зору дитячого сприйняття. Незважаючи на всю користь, вода не має ні кольору ні смаку. Тому навчити дитину пити – це справжній виклик для батьків. Тут не обійтися без винахідливості та маленьких хитрощів.

«Абетка Харчування» та бренд-партнер Nesquik анонсують нову ініціативу підтримки шкіл, що навчаються офлайн

«Абетка Харчування» та бренд-партнер Nesquik вирішили допомогти освітянам і дітям пройти через виклики війни. Нова ініціатива підтримки шкіл має на меті зробити перебування дітей в шкільних укриттях не тільки більш комфортним, але й пізнавальним.
Підписка на