Здоровий сніданок: що має бути на вашому столі

здоровий сніданок: що має бути
До сніданку

Здоровий сніданок: що має бути на вашому столі

Posted on: ср, 09/30/2020 - 09:24 By: admin

Збалансований сніданок – запорука успішного дня для вас та вашої родини. Ранкова трапеза має складатися із вуглеводів, клітковини, вітамінів і мінералів. Є три категорії продуктів, які містять усі необхідні речовини: злаки, фрукти та молочні продукти. Оберіть по одному продукту з кожної категорії і не забудьте про склянку води.

Розпочніть зі злаків

Овес, кукурудза, пшениця та ячмінь дуже корисні для здоров’я. Особливо, якщо мова йде про цільнозернові продукти. Найкращий початок ранку – це тарілка цільнозернової каші або тост із непросіяного борошна.

Додайте фруктів

Багаті на вітаміни, мінерали та клітковину фрукти стануть чудовим доповненням вашого ранкового меню. Віддавайте перевагу сезонним фруктам – вони більш смачні, корисні та безпечні. А ще сезонні фрукти – це чудова нагода продемонструвати вашій дитині красу та багатство різних сезонів. Каша або йогурт + шматочки фруктів = ідеальний сніданок для малюків і дорослих.

Молочні продукти

Багаті на кальцій, який сприяє розвитку зубів та кісток, молочні продукти також є чудовим джерелом білку. Набридла каша на молоці? Спробуйте з йогуртом! А цільнозерновий хліб чи тости смакують краще із сиром.