Імунітет у дітей 1-4 класів: Секрети Здорового Харчування в Холодну Пору Року

Імунітет

Імунітет у дітей 1-4 класів: Секрети Здорового Харчування в Холодну Пору Року

Posted on: пн, 11/27/2023 - 13:44 By: content

Зима та осінь - це час, коли наш організм потребує особливої підтримки імунітету. Діти, завдяки своїй активності та швидкому росту, потребують уважного ставлення до їхнього здоров’я та способу життя.

Згідно з даними ВООЗ, школярі переносять 6-8 застудних захворювань на рік, особливо в холодну пору. 

Тож, ми розповімо, як потурбуватися про імунітет ваших школярів й провести зиму здорово та активно!

Спойлер: тут не буде рекомендацій «диво-таблеток», адже справжня, не до кінця оцінена «диво-таблетка» - це здоровий спосіб життя.

Роль здорового харчування

Калораж

 

1. Вітаміни та Мінерали: Розмаїття різних продуктів у раціоні гарантує отримання дітьми необхідних вітамінів та мінералів.

Зокрема, вітамін C – зимовий супер-герой, який стоїть на сторожі імунітету. Він міститься не лише в імпортованих цитрусових, а й у багатьох локальних продуктах: калина, смородина, перець, квашена капуста. Слідкуйте, щоб ці продукти стануть постійними резидентами вашої кухні 😊

2. Омега-3 Жирні Кислоти: Риба, горіхи та насіння - це джерела поліненасичених жирних кислот, які сприяють правильному функціонуванню імунітету та запобігають запальним процесам

Вода

 

3.  Вода: Водний баланс важливий не лише влітку. Достатнє споживання води підтримує правильне функціонування організму. Ми знаємо, як взимку хочеться чогось тепленького та смачненького – спробуйте додати корисних кольорових чаїв: 

1.     жовтого - з куркумою та мандаринами, 

2.     червоного - з яскравими мороженими ягодами 

3.     зеленого – із зеленим чаєм, лаймом та медом

Чай з куркумой

 

4. Додайте веселки: Поєднання різнобарвних продуктів на тарілці підійме настрій та забезпечить усю родину важливими нутрієнтами. Перегляньте нашу статтю про креативне оформлення здорової тарілки.

 

5. Пограємо?

Зима не повинна бути виправданням для бездіяльності! Зимові види активності –­–катання на лижах,гра у сніжки чи звичайна прогулянка не лише розважають, але й сприяють зміцненню імунітету.Дослідження показують, що діти, які займаються фізичною активністю, менше схильні до застуд та інших захворювань.

 

Підтримувати імунітет легко, якщо здоровий спосіб життя є частиною щоденної рутини. Тож, будьте здорові та починайте впроваджувати наші прості порадити вже сьогодні!