«Абетка Харчування» та бренд-партнер Nesquik анонсують нову ініціативу підтримки шкіл, що навчаються офлайн

Ігри

«Абетка Харчування» – це частина глобальної соціальної ініціативи «Nestlé Здорові діти», яка покликана розвинути у дитини ціннісне ставлення до власного здоров’я, сформувати правильні звички та навчити принципів збалансованого харчування.

Вже понад 10 років команда «Абетки Харчування» весело та просто розповідає дітям, їх родинам та викладачам про основи здорового харчування.

Експертна група проєкту розробила навчальні матеріали, які отримали схвалення не лише освітян та батьків, але й рекомендацію  Міністерства освіти та науки України. Тож не дивно, що від початку програми її учасниками стали вже понад 1550 українських шкіл і ця кількість невпинно зростає.

Щасливі та здорові діти – головна цінність та мета «Абетки Харчування». З початком повномасштабної війни в Україні досягати її стало значно складніше. Наша реальність змінилася. Відтепер школа – це не лише осередок знань та соціалізації, але й бомбосховище та місце прихистку на невизначений час. Підвальні приміщення стали нормою для більшості дітей. Й цей факт дійсно має суттєвий вплив на благополуччя малечі.

Команда проєкту «Абетка Харчування» та бренд-партнер Nesquik вирішили допомогти освітянам і дітям пройти через ці нові виклики війни. Саме так народилася ініціатива підтримки шкіл, яка має на меті зробити перебування дітей в шкільних укриттях не тільки більш комфортним, але й пізнавальним.

Для того щоб виявити реальні потреби навчальних закладів було проведено опитування цільової  групи викладачів. Зворотній зв’язок від респондентів  наштовхнув на створення пізнавально-розважальних наборів,  які зручно брати з собою в укриття під час тривоги. Інтерактивні дошки, макети «здорових тарілок»,  ігри,  розмальовки та, навіть, «фруктовий» Твістер для фізичної активності!  Все це не лише допоможе розширити знання про корисну  їжу, але й покращить настрій.

50 шкіл з найбільш «навантажених» тривогами регіонів вже отримали свої набори та оцінили переваги перебування у бомбосховищі з інтерактивними іграми. Час летить значно швидше, посмішки не сходять з дитячих облич.

Завантажуйте макет тарілки  здорового харчування, яку можна використовувати для навчання малечі та реєструйтеся на платформі, щоб стати частиною спільноти та мати змогу в подальшому долучатися до подібних ініціатив. 


Здорові та щасливі діти – наш спільний виклик!

Зареєструватися ррр

👇🏻Тарілка здорового харчування👇🏻