Оновлена платформа "Абетка Харчування" готова зустрічати учнів

Оновлена платформа "Абетка Харчування" готова зустрічати учнів

Оновлена платформа "Абетка Харчування" готова зустрічати учнів

Posted on: ср, 11/24/2021 - 08:50 By: content

Миттєво реагуючи на  зміни та прагнучи відповідати найсучаснішим трендам, навчальна програма «Абетка харчування» з початком навчального року 2020-2021 повністю перейшла в онлайн-формат.

В результаті кожен із учасників освітнього процесу отримав свої вагомі бонуси.

  • Для учнів програма стала більш доступною й цікавою, а головне – інтерактивною. Діти більше не залишаються сам на сам із зошитом, а в режимі реального часу подорожують у світ корисних звичок разом зі своїми улюбленими героями — Питайликом і Смачнюлею.
     
  • Батьки мають можливість відстежувати прогрес у навчанні своїх дітлахів, вивчати здорові звички усією сім’єю під час уроків та користуватися різноманітним контентом ілайфхаками зі здорового харчування.
     
  • Для вчителів перехід в онлайн означав вдосконалення та оновлення дидактичного матеріалу, а найголовніше – зручність процесу навчання в умовах дистанційки.

На платформі можна знайти 28 інтерактивних анімованих відеоуроків для 1-4 класів, які школярі можуть переглядати як у класі, так і вдома, під час дистанційного навчання. Кожен урок містить цікаві інтерактивні завдання, виконувати які можна протягом перегляду відео чи в кінці. Сайт «Абетка харчування» постійно поповнюється  корисною інформацією для батьків івчителів, а також, ми організовуємо багато конкурсів, майстер-класів для школярів протягом року.

У планах «Абетки харчування» ще багато цікавого. Тож, якщо ви ще не з нами, — долучайтеся. Це дуже легко зробити, потрібно лише зареєструватися на сайті. А щоб процес реєстрації відбувся якомога легше — радимо переглянути невеличку відеоінструкцію, яку ми приготували спеціально для Вас https://www.youtube.com/watch?v=gFqyPO8xHm0 

Розпочніть реєстрацію просто зараз, адже неймовірна Країна здорового харчування вже зачекалася на Вас!