Зустрічайте нову карткову гру “Мультивсесвіт Їжі”

Зустрічайте нову карткову гру “Мультивсесвіт Їжі”

Posted on: вт, 12/05/2023 - 20:36 By: content

Навчання з “Абеткою Харчування” – це завжди весело та пізнавально! На початку грудня світ побачила нова освітньо-розважальна карткова гра під назвою "Мультивсесвіт Їжі”. 

Першими з новою картковою грою познайомились учні школи "Без Меж", що на Київщині. Спільно з командою “Абетки Харчування” вони дослідили секрети здорового раціону на інтерактивному уроці з ігротекою.

WOW-моментом заходу став візит справжнього робота Питайлика, який одразу потоваришував з дітлахами. Учні із захопленням ставили питання та слухали відповіді Питайлика про важливість збалансованого харчування.

All

 

Головною частиною заходу стала ігротека "Мультивсесвіт Їжі". Кожна картка гри містить яскраве зображення харчового продукту або ж страви, які оцінюються за умовною шкалою корисності. У ході гри, учні отримали порцію здорового азарту, адже намагалися віднайти якомога більшу кількість корисних продуктів, щоб отримати вищі бали та стати переможцями гри. 

Game

 

Захід завершився смачним какао, усмішками на обличчях дітей та обіцянкою продовжити вивчення та втілення знань про здоровий спосіб життя. Чи варто казати, що після такої “смачно-корисної” гри всі учні із задоволенням смакували овочі та фрукти - моркву, яблука та мандарини!

Програма "Абетка Харчування" продовжує розвивати освітні ініціативи для українських школярів даруючи їм можливість дізнаватися про світ здорового харчування, незважаючи на жодні обставини. А щоб навчання було ще веселішим, команді проєкту допомагають фантастичні герої: Смачнюля та Питайлик - жителі Країни Здорового харчування, які зустрічаються школярам у навчальних матеріалах.

Ви вчитель та бажаєте отримати карткову гру і на ваш клас? Беріть участь у конкурсі та виконуйте прості умови:

1. Зареєструйтеся на платформі

2. Поділіться цим дописом на своїй сторінці Facebook

3. І секретне завдання для найуважніших!🕵 У коментарях під конкурсним дописом у Facebook дайте відповідь на питання: "Як звати персонажів нашої програми?"

Бажаємо успіху та наснаги!