Солодощі або життя! Рецепт простих корисних смаколиків до Дня усіх святих

Для юних шеф-кухарів

Солодощі або життя! Рецепт простих корисних смаколиків до Дня усіх святих

Posted on: пн, 10/31/2022 - 14:05 By: content

Готуючи свій костюм супергероя Питайлик задумався. Хто сказав, що солодощі на Хеловін не можуть бути корисними?

Дійсно важко уявити це свято без ласощів для малечі й немає способу сказати «ні» всьому цьому. 

Проте Смачнюля підготовула кілька простих та креативних рецептів, щоб зробити цю осінню пору не лише солодкою, але й корисною та потішною. А ще це – надзвичайно просто! Дорослі та діти будуть у захваті.

Яблуко-мумія

Яблуко-мумія 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тож беремо улюблені яблучка та ретельно миємо їх. Потім наввипередки всією родиною обгризаємо або обрізаємо шкірочку так, щоб було схоже на бинти. Для очей можна використати чорниці чи шоколад. Готово!

Мандариновий гарбузик
Мандариновий гарбузик
Перед початком приготування можна трошки потренувати моторику та творче мислення. Попросіть малюка почистити мандаринку та запропонуйте подумати, що вона нагадує без шкірки. Бажано мати поруч звичайний гарбуз, щоб дитині було простіше відслідкувати схожість. Коли секрет розкрито, додайте шматочок зеленого яблука, огірка чи селери у якості хвостика.

Банан-привид
Банан-привид
Ці милі привиди надзвичайно прості у приготуванні. Потрібно лише взяти кілька бананів, почистити їх, розрізати на половину так, щоб кожна з них могла стояти на тарілці, та додати чорниці або шоколад для виразного темного погляду.

Морквяні пальчики
Морквяні пальчики
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нам знадобиться звичайна морква або її дітки, червоний та зелений перчик а також улюблений соус чи хумус. Якщо ви використовуєте мініатюрні морквинки, то можна одразу доповнити їх шматочками перцю так, щоб нагадувало ніготь. Якщо ж ви зупинилися на класичній українській моркві, тоді перед приготуванням з дитиною необхідно її порізати на шматочки розміром з палець. Готові пальчики ставимо у обраний соус та насолоджуємося.