Відеоуроки на YouTube-каналі «Абетка Харчування»

Відеоуроки на YouTube-каналі «Абетка Харчування»

Відеоуроки на YouTube-каналі «Абетка Харчування»

Posted on: ср, 10/14/2020 - 15:29 By: ak

Усі діти обожнюють мультики та ігри! Особливо, якщо йдеться про улюблених героїв, таких як Питайлик та Смачнюля, з якими наші школярики познайомилися в рамках освітньої програми «Абетка харчування».

Зараз ми запрошуємо вас та ваших діточок познайомитися з основами здорового харчування за допомогою відеоуроків. Вас чекає подорож чарівною Країною здорового харчування, де сонечко — це апельсин, а ялинки – з сиру! Мандрувати допоможуть кумедні Питайлик та Смачнюля.

Тривалість кожного відеоуроку – близько п’яти хвилин. Їх просто цікаво дивитися, а до того ж, діти дізнаються багато важливого для себе у доступній формі. Наприклад, як скласти розклад харчування, що краще їсти на сніданок, обід та вечерю, як правильно збиратися на пікнік тощо.

Переглянути перші відеоуроки, а разом з тим засвоїти кілька корисних звичок разом із веселими Питайликом та Смачнюлею, можна просто зараз на каналі «Абетки харчування» в YouTube: https://www.youtube.com/user/NestleAbetka/videos

Будь ласка, після перегляду відеоуроків залиште ваші відгуки та коментарі на YouTube-каналі «Абетки харчування». Вони допоможуть нам створювати нові цікаві випуски. Ми будемо щиро вдячні за ваші поради. Можливо, є те, на що ми досі не звернули увагу? Поділіться вашими думками, ми дуже на них чекаємо!

Ще раз нагадаємо адресу нашого каналу: https://www.youtube.com/user/NestleAbetka/videos