У грудні до програми «Абетка харчування» долучаються ще 20 шкіл!

У грудні до програми «Абетка харчування» долучаються ще 20 шкіл!

У грудні до програми «Абетка харчування» долучаються ще 20 шкіл!

Posted on: пт, 10/16/2020 - 09:44 By: ak

До кінця грудня 2013 р. до програми «Абетка харчування» приєднаються ще 20 шкіл. Загалом з наступного півріччя за програмою працюватимуть 431 вчитель із 51 української школи і навчатимуться 11 345 учнів молодших класів.

Незабаром вчитися та гратися за програмою «Абетки харчування» будуть школярі з 11 найбільших міст країни: Києва, Донецька, Дніпропетровська, Луцька, Львова, Миколаєва, Одеси, Севастополя, Сімферополя, Рівного та Харкова. Кожне заняття програми побудовано таким чином, що у дітей поступово формується потреба дотримуватися принципів здорового способу життя.

Вже найближчими днями на адреси усіх шкіл, що долучаються до програми, будуть надіслані робочі зошити для учнів 1-4 класів та методички для вчителів. Усі матеріали дуже яскраві та цікаві, тож працювати з ними — справжнє задоволення. Деякі завдання маленькі школярики мають виконувати разом із батьками. А це — додаткова нагода для спільного цікавого дозвілля, яке дуже необхідне кожній сучасній родині.

Важливо й те, що відтепер із вирішенням будь-яких питань вчителям допомагає регіональний координатор програми. Його завдання — постійно бути на зв’язку з педагогами. Координатор добре знається на програмі та завжди може допомогти порадою. Звертайтеся!

Програма «Абетка харчування» була започаткована в Україні у 2009 році. За цей час її пройшли тисячі школярів 1-4 класів, які тепер знають, що корисно, а що ні, і можуть самостійно обирати, як харчуватися.

Усі матеріали програми розроблено з урахуванням традицій та потреб українського суспільства. Програму «Абетка харчування» ініційовано компанією «Нестле Україна» в рамках глобального проєкту «Nestle. Здорові Діти».