«Абетка Харчування» та дружні бренди запускають святковий адвент-календар

Сайт

Різдво – час сім’ї та друзів. Жителі країни здорового харчування Питайлик та Смачнюля разом зі своїм друзями приготували для всіх сюрприз – адвент-календар «Різдвяні забави від Абетки Харчування».

Кожного тижня, у період з 20 грудня 2022р по 02 січня 2023р, потрібно виконувати захоплюючі цікаві завдання всією родиною та після цього, у період з 30 грудня по 2 січня 2023, дитина має перевірити отримані знання та пройти онлайн-вікторину за посиланням. Маленькі експерти, які наберуть максимальну кількість балів у вікторині, стануть учасниками розіграшу, за результатами якого п’ять щасливчиків отримають великий набір смаколиків та цікавинок від наших дружніх брендів Nesquik, Purina та Торчин.

Для участі потрібно*:
1. Зареєструватися на платформі «Абетка Харчування», заповнивши всю необхідну інформацію. Лише зареєстровані користувачі матимуть доступ до завдань адвент-календаря.

2. Підписатися на Instagram-сторінку «Абетки Харчування» @abetka.healthykids.

3. Зробити репост публікації будь-якого завдання з відміткою @abetka.healthykids. Перевірте, щоб ваш профіль був відкритим.

4. Ретельно слідкувати за анонсами 5 завдань та виконувати їх усією родиною. Перед виконанням завдань №2, 5 потрібно обов'язково входити в свій обліковий запис на платформі.

5. Допомогти дитині пройти фінальну вікторину з 30 грудня по 2 січня.

А щоб нічого не забути, просто друкуйте яскравий адвент-календар** та вішайте на холодильник. Слідкуйте за Instagram, щоб знати, коли час сканувати QR-код та виконувати чергове неймовірне завдання.

Яскравих різдвяних забав!

* Детальні правила та умови участі за посиланням.
** Адвент-календар «Різдвяні забави від Абетки Харчування» у вкладенні.

👇🏻Завантажуйте адвент-календар нижче👇🏻