Головний гастроентеролог МОЗ – про «Абетку харчування»

Головний гастроентеролог МОЗ – про «Абетку харчування»

Головний гастроентеролог МОЗ – про «Абетку харчування»

Posted on: чт, 10/15/2020 - 11:02 By: ak

У будь-якій галузі одним з найважливіших критеріїв якості та відповідності завжди є думка спеціаліста. Ми отримали відгук щодо програми «Абетка Харчування» від головного гастроентеролога МОЗ України, завідувача кафедри гастроентерології, дієтології і ендоскопії професора Наталії В’ячеславівни Харченко.

Професор Харченко наголошує на важливість правильного харчування у формуванні здорового способу життя. Саме тому, як підкреслює професор, такі важливі шкільні курси як «Основи здоров'я» мають бути посилені додатковими матеріалами. На думку Наталії В’ячеславівни матеріали курсу програми «Абетка Харчування» є якраз тим додатком, що повною мірою відповідає вимогам сучасної програми впровадження здорового образу життя.

У певній мірі це відбувається завдяки поєднанню навчальних матеріалів та практичних форм викладання. А це, в свою чергу, допомагає учням балансувати свій раціон харчування, поєднуючи різноманітні групи продуктів, та краще розуміти, що таке режим харчування.

Оптимальним, на думку професора Харченко, є впровадження курсу «Абетка Харчування» у початковій школі (1-4 класи). Як зауважила головний гастроентеролог МОЗ України, «згодом це вплине на зниження захворюваності населення та формування культури дбайливого ставлення до здоров'я та тривалості життя».